REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mycie w kolorze

  • Autor: Urszula Tatur
  • 26 paź 2016 20:44
Mycie w kolorze
Fot. Kuchinox
Mycie w kolorze
Mycie w kolorze
Mycie w kolorze
Mycie w kolorze

Zwykle montujemy je z pobudek ekologicznych i finansowych. Aeratory – bo o nich mowa – mogą zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. Jeśli wybierzemy model wyposażony w światło LED, połączymy przyjemne z pożytecznym – poza oszczędnościami, zyskamy niezwykły efekt kolorowej wody, dający radość dzieciom i dorosłym.

REKLAMA

Nakręcany na wylewkę baterii pierścień jest wyposażony w system sitek. Kiedy przepływa przez nie woda, wytwarza się podciśnienie. Zassane do wnętrza pęcherzyki powietrza sprawiają, że strumień wydaje się silniejszy, choć w praktyce z kranu wypływa mniej wody.
Aeratory marki Kuchinox zostały dodatkowo wyposażone w światła LED. W sprzedaży jest model ze światłem czerwonym, niebieskim i zmiennym, uzależnionym od temperatury wody: czerwonym, zielonym lub niebieskim.
– To oryginalne rozwiązanie sprawi dużo radości najmłodszym i pomoże kształtować dobre nawyki higieniczne, zachęcając do częstszego i bardziej starannego mycia rąk – mówi Marek Prus, menedżer ds. akcesoriów marki Kuchinox. – Pomoże także oszczędzać wodę, o ile pokusa oglądania kolorowych strumieni nie okaże się zbyt silna. Dlatego warto pamiętać, żeby zakręcać wodę na czas namydlania rąk.
Aeratory LED marki Kuchinox są niezwykle proste w montażu – aby cieszyć się kolorową wodą, wystarczy odkręcić z baterii umywalkowej sitko i dokręcić zakupiony aerator.

Areator LED do baterii umywalkowych i zlewozmywakowych
Światło: zmienne
Sugerowana cena: 34 zł
Areator LED do baterii umywalkowych i zlewozmywakowych
Światło: niebieskie lub czerwone
Sugerowana cena: 29 zł
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA