REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Markowa armatura w Domu Optymalnym Roberta Koniecznego

  • Autor: Urszula Tatur
  • 14 lis 2016 09:27
Markowa armatura w Domu Optymalnym Roberta Koniecznego
Fot. Dornbracht
Markowa armatura w Domu Optymalnym Roberta Koniecznego
Markowa armatura w Domu Optymalnym Roberta Koniecznego
Markowa armatura w Domu Optymalnym Roberta Koniecznego
Markowa armatura w Domu Optymalnym Roberta Koniecznego

W województwie śląskim powstaje komfortowy, energooszczędny, przyjazny dla domowników i otoczenia Dom Optymalny autorstwa architekta Roberta Koniecznego. Najwyższy komfort użytkowania zapewni w nim armatura Dornbracht z serii Lissé oraz Sync, w którą będą wyposażone wszystkie łazienki i kuchnia.

REKLAMA

Firma Dornbracht stawia nie tylko na wyjątkowy i ponadczasowy design, lecz także na komfort użytkowania. Bliskie są jej projekty nowoczesne, o wysokim standardzie, a równocześnie efektywne i stawiające na nowe rozwiązania. Taki jest właśnie Dom Optymalny projektu cenionego architekta – Roberta Koniecznego.

Jego ponadczasowa koncepcja czerpie z nowoczesnych rozwiązań oraz lokalnych tradycji i sprawdzonych wzorców. Ma być komfortowa, energooszczędna, przyjazna dla domowników i otoczenia, m.in. poprzez zapewnienie optymalnej ilości światła, świeżego powietrza czy chłodu w upalne dni. W ramach projektu powstanie 6 budynków w Radostowicach koło Pszczyny – jeden wykończony „pod klucz” oraz 5 oddanych do użytku w stanie deweloperskim. Kolejne będą już budowane na działkach klientów. W domu modelowym w kuchniach i łazienkach zostanie zainstalowana armatura Dornbracht z serii Lissé oraz Sync.

– Zdecydowaliśmy się na nową serię Lissé, której charakterystyczna dźwignia stanowi ciekawy akcent w łazience. Natomiast w kuchni zastosowana zostanie bateria Sync, która jest wyjątkowo wygodna w użyciu. Produkty idealnie komponują się z projektem zakładającym, zgodnie z nazwą, optymalizację komfortu użytkownika, również w zakresie kosztów eksploatacji domu, m.in. poprzez oszczędność zużycia energii czy najefektywniejsze wykorzystanie materiałów budowlanych bądź zjawisk atmosferycznych – mówi Honorata Broniowska, przedstawiciel firmy Dornbracht w Polsce.

Akcent na łazienkę – Lissé marki Dornbracht

Atrakcyjny język designu Lissé jest pełen ekscytujących kontrastów: podstawowych, jednoznacznych, geometrycznych kształtów i promieniście zakrzywionych konturów oraz powierzchni o wąskich krawędziach. Dźwignia baterii odchyla się w górę i zwęża, zabawnie kontrastując z jej zasadniczym, zdecydowanie cylindrycznym korpusem i płaską wylewką. Czarny cień poniżej dźwigni łączy się z wykończeniem z polerowanego chromu, tworząc niezwykły akcent. Lissé uzupełnia portfolio marki w ofertowym segmencie cenowym, a jednocześnie posiada wszystkie zalety „prawdziwej” armatury Dornbracht. Jak wszystkie baterie tego producenta premium, Lissé uosabia perfekcyjne wykonanie i jakość „Made in Germany”.

Dornbracht Sync – swoboda ruchu w miejscu prac mokrych

Istotną zaletą armatury Sync klasy premium jest wyciągana w dół wylewka, która dzięki giętkiemu wężowi pozwala na kierowanie strumienia wody w dowolne miejsce. Matowa czarna powierzchnia uchwytu prowadzi rękę użytkownika intuicyjnie do miejsca wyciągania elementu. A ten układa się doskonale w dłoni. Zakres zastosowania armatury Sync poszerza 360-stopniowy promień obrotu, a także wysoka wylewka i daleki wysięg. Sync oferuje, w zależności od potrzeb, dwa rodzaje strumienia: naturalny klarowny strumień laminarny oraz mocny strumień prysznicowy.

 REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA