REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kuchnia w luksusowym apartamencie

  • Autor: Urszula Tatur
  • 10 gru 2016 19:25
Kuchnia w luksusowym apartamencie
Dornbracht Apartimentum
Kuchnia w luksusowym apartamencie
Kuchnia w luksusowym apartamencie

Zorientowany na przyszłość kompleks apartamentów Larsa Hinrichsa w Hamburgu – Apartimentum łączy najnowszą technologię z maksymalną wygodą i wyznacza standardy domów przyszłości, zapewniając najwyższy standard mieszkania.

REKLAMA

Projekt: Apartimentum, Hamburg
Deweloper: Lars Hinrichs
Typ projektu: Luksusowe apartamenty
Architekci: KPW Papay Warncke und Partner Architekten
Produkty Dornbracht: Smart Water (prysznic z BigRain i wanna), IMO (umywalka), Tara Classic (kuchnia)
Produkty Alape: Zestawy umywalkowe z programów A˘system init i A˘system addit

Apartimentum:
Dornbracht i życie zorientowane na przyszłość

Iserlohn/Hamburg, grudzień 2016
Zorientowany na przyszłość kompleks apartamentów Larsa Hinrichsa w Hamburgu – Apartimentum łączy najnowszą technologię z maksymalną wygodą i wyznacza standardy domów przyszłości, zapewniając najwyższy standard mieszkania. Dornbracht z designerską armaturą i inteligentną technologią Smart Water oraz Alape z rozwiązaniami do stref mycia z programów meblowych A˘system init i A˘system addit to partnerzy premium, którzy wnieśli znaczący wkład do innowacyjnej i całościowej koncepcji projektu mieszkaniowego.

Życie przyszłości w Apartimentum
Z pomocą swoich partnerów premium, Lars Hinrichs, założyciel Xing (międzynarodowej internetowej sieci biznesowej), wznosi jakość współczesnego życia na nowy poziom. Jego wizja cyfrowego domu staje się rzeczywistością w Apartimentum. Przestrzeń mieszkalna oraz obszary robocze są w pełni usieciowione, a woda, światło i dźwięk mogą być sterowane poprzez sieć Ethernet, aplikacje oraz najnowsze technologie. Wizja obejmuje także gniazda USB oraz usługi dla mieszkańców, np. posiadanie własnego, cyfrowo usieciowionego punktu pocztowego. Symbioza wszystkich elementów wyposażenia opartych na protokole IP superinteligentnego domu ustanawia zupełnie nowy i niezależny styl życia.

Dla Hinrichsa idea natychmiastowego komfortu stanowi DNA Apartimentum. Koncepcja zakłada błyskawiczną pozytywną odpowiedź i wygodne życie od pierwszego dnia od zamieszkania. Wszechstronny pakiet, równy zryczałtowanej opłacie za dom, powinien być szczególnie atrakcyjny dla osób spoza miasta – managerów wysokiego szczebla krótko przebywających w Hamburgu oraz innych osób, które często się przeprowadzają. Zawiera on pełny czynsz, w tym koszty dodatkowe oraz wszystkie usługi, co czyni proces osiedlania się tak szybkim i łatwym, jak tylko to możliwe.

Kompleks budynków z 45 planowanymi mieszkaniami, powierzchnią handlową i eventową oraz co-workingową jest prototypem dla przyszłych trendów życia, ustanawiającym nową, piątą kategorię sposobu mieszkania, obok własnych lub wynajmowanych mieszkań, hoteli i pensjonatów. Łączy supernowoczesną technologię z maksimum domowego komfortu. Pierwsze modelowe apartamenty zostały wyposażone w marki COR, Vitra, Ligne Roset i Vispring. W Apartimentum jest też obecny Dornbracht – w łazience w postaci armatury z serii IMO, a w kuchni – Tara Classic, a także inteligentnej koncepcji sterowania Smart Water w przypadku prysznica (BigRain) i wanny. Alape z kolei dostarczyło łącznie 43 strefy mycia w różnych wykończeniach i z różnych materiałów. Programy modułowe A˘system init i A˘system addit dają największą swobodę projektowania. W umywalkach, zaaranżowanych w zależności od potrzeb w pojedyncze lub podwójne strefy mycia, wykorzystano różne rodzaje instalacji. Elastyczne systemy meblowe pozwalają również na dostosowanie poszczególnych szerokości i głębokości tak, aby każdy zestaw umywalkowy odpowiadał zamierzonemu celowi.

REKLAMARekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA