REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kuchnia towarzyska: wybieramy baterię

  • Autor: Urszula Tatur
  • 07 paź 2016 18:00
Kuchnia towarzyska: wybieramy baterię
KLUDI E-GO
Kuchnia towarzyska: wybieramy baterię
Kuchnia towarzyska: wybieramy baterię
Kuchnia towarzyska: wybieramy baterię
Kuchnia towarzyska: wybieramy baterię
Kuchnia towarzyska: wybieramy baterię

To już fakt – większość kuchni, jakie powstają w naszych domach, to wnętrza otwarte. Niewielkie metraże mieszkań wynikające z wysokich cen nieruchomości oraz gruntów sprawiły, że bardzo racjonalnie podchodzimy do kwestii wykorzystania dostępnej przestrzeni. Likwidacja ściany oddzielającej kuchnię od salonu – to rozwiązanie znacznie wpływające na poprawę funkcjonalności oraz proporcji strefy dziennej.

REKLAMA

Wyciągany biały wąż wylewki zwiększający zasięg działania baterii oraz możliwość obrotu wylewki o 360° sprawia, że KLUDI E-GO bardzo dobre sprawdzi się na wyspach kuchennych. Do zmiany charakteru wnętrz kuchennych przyczyniła się także stale rosnąca oglądalność programów kulinarnych. Gotujemy nie tylko dla siebie i rodziny, ale chwalimy się zdjęciami własnoręcznie przygotowanych potraw w mediach społecznościowych. Częściej niż kiedyś, zapraszamy gości również do kuchni, by wspólnie kroić, siekać, przyprawiać i smakować. Taka formuła towarzyskich spotkań staje się coraz bardziej popularna, a wnętrze to zyskuje reprezentacyjny charakter.

Nowoczesna strefa przyrządzania posiłków nie ma nic do ukrycia, stąd coraz więcej uwagi przywiązujemy do jej wystroju i wyposażenia. Jednym z nieodzownych elementów designerskiej kuchni będzie z pewnością bateria elektroniczna KLUDI E-GO – idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Wyjątkowy design armatura zawdzięcza podwójnej linii wylewki o organicznym kształcie.

Oprócz niepodważalnych walorów estetycznych, KLUDI E-GO gwarantuje komfort pracy w strefie zlewozmywaka. Wysokość baterii pozwala wykorzystywać duże naczynia, a także swobodnie myć owoce, warzywa oraz inne półprodukty niezbędne do przygotowania posiłków. Co więcej, czynności tej możesz dokonać bez dotykania uchwytu. Dzięki sensorowi armatura włącza i wyłącza się automatycznie. Elektroniczny czujnik ruchu sprawia, że korzystanie z baterii jest wygodne oraz bezproblemowe nawet w sytuacji kiedy obie ręce są zajęte. Mówiąc w skrócie – KLUDI E-GO „myśli” za Ciebie, pomaga także w oszczędzaniu wody oraz ułatwia utrzymanie czystości w kuchni.    
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA