REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolekcja Butterfly idealna na lato

  • Autor: Urszula Tatur
  • 22 cze 2017 13:40
Kolekcja Butterfly idealna na lato
Kolekcja Butterfly. Fot. Florina
Kolekcja Butterfly idealna na lato
Kolekcja Butterfly idealna na lato

Wzór motyla oraz romantyczny duet niebieskiego i bieli to najnowsza propozycja od marek Florina oraz Emalia Polska Pleszew. Kolekcja Butterfly składa się z produktów do kuchni i jadalni: serwisu obiadowego, zestawu kawowego, garnków emaliowanych oraz akcesoriów dekoracyjnych.

REKLAMA

Butterfly, autorska kolekcja projektantów firmy Florentyna (właściciela marek), powstała z myślą o nadchodzących trendach wnętrzarskich na sezon letni. Została utrzymana w kolorystyce bieli i niebieskiego, z dodatkami szarości i wyróżnia ją delikatny motyw motyla. Pomysł zrodził się z inspiracji projektami światowej sławy projektanta mody, Christiana Lacroix, w których często pojawiają się wielobarwne motyle. Połączenie tradycyjnego wzornictwa z nowoczesnymi trendami dało w efekcie stylowy zestaw porcelany i akcesoriów, które ożywią letnie stoły.
W nowej propozycji marek Florina oraz Emalia Polska Pleszew znajdziemy serwis obiadowy i kawowy, garnki emaliowane, wazony, maty stołowe i zegary ścienne. Sprawdzą się zarówno podczas leniwych śniadań na tarasie, klimatycznych wieczorów na balkonie, jak i domowych uroczystości.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA