REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Granitowy zlewozmywak z ociekaczem

  • Autor: Urszula Tatur
  • 28 wrz 2016 14:30
Granitowy zlewozmywak z ociekaczem
Jawa Laveo
Granitowy zlewozmywak z ociekaczem
Granitowy zlewozmywak z ociekaczem
Granitowy zlewozmywak z ociekaczem

Wygodny ociekacz z pomysłowym systemem progów odprowadzających wodę i nietypowa, komfortowa lokalizacja baterii – to tylko dwie z licznych zalet zlewozmywaka Jawa marki Laveo.

REKLAMA

Zlewozmywaki granitowe są trwałe, oporne na zarysowania, ścieranie i wysoką temperaturę. Służą długo i wyglądają świetnie w każdym wnętrzu, a do tego są niekłopotliwe w utrzymaniu.
Zlewozmywak Jawa marki Laveo został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią po równo estetykę wykonania, jakość materiałów i komfort korzystania.
Dostępny w kolorach: czarnym i beżowym, zaspokoi wyrafinowane gusta fanów prostych, minimalistycznie urządzonych wnętrz. Geometryczne kształty nadają mu lekkości, a system stopni zastosowany w ociekaczu zapobiega staniu wody i tym samym – osadzaniu się kamienia. To szczególnie ważne w przypadku czarnych zlewozmywaków, na których osady są wyjątkowo widoczne. Duża powierzchnia ociekacza umożliwia też swobodne korzystanie ze stojącej suszarki do naczyń.
Zlewozmywak jest dwustronny, co oznacza, że – w zależności od preferencji – komorę i baterię możemy zamontować po prawej lub lewej stronie. Ta ostatnia ma też nietypową lokalizację – na krawędzi zlewu. Dzięki temu mamy gwarancję, że zmywając, nie ochlapiemy już umytych naczyń ustawionych na ociekaczu.
Zlewozmywak został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, ma 10-letnią gwarancję.
Ekspert radzi: Zlewozmywak JAWA sprawdzi się świetnie z wygodną baterią, np. Rhea lub Jazz marki Laveo. Chromowe wykończenie doda elegancji i lekkości.
Marcin Szymke, menadżer ds. baterii kuchennych Laveo


JAWA (Laveo)
Typ: zlewozmywak wpuszczany
Rodzaj: 1 komora z ociekaczem
Materiał: 80% minerały, 20% żywice polierstrowe
Kolor: beżowy/ czarny
Rozmiar: 780 x 460 mm
Odpływ: 3,5 cala z przelewem
Gwarancja: 10 lat
W komplecie: silikon, syfon z korkiem automatycznym
Cena sugerowana: 880 zł
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA