REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dwie nowe kolekcje stylowych uchwytów i gałek

  • Autor: Urszula Tatur
  • 30 sty 2017 11:45
Dwie nowe kolekcje stylowych uchwytów i gałek
Domino
Dwie nowe kolekcje stylowych uchwytów i gałek
Dwie nowe kolekcje stylowych uchwytów i gałek

Pierwsza z nich składa się z czarnych akcesoriów o matowym wykończeniu, a druga łączy czarne elementy z białą porcelaną.

REKLAMA

Od okuć drzwiowych do meblowych

DOMINO jest firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem, która początkowo specjalizowała się w projektowaniu oraz produkcji okuć i klamek drzwiowych. Stopniowo poszerzała ofertę o kolejne produkty wyposażenia wnętrz. Pierwszą kolekcję uchwytów i gałek meblowych DOMINO zaprezentowało na początku 2013 roku i stopniowo rozwijało tę kategorię asortymentową, wzbogacając ją nowymi produktami. W styczniu bieżącego roku miała premiera dwóch nowych kolekcji okuć meblowych.

Matowa czerń i porcelana

Pierwsza kolekcja składa się z 16 elementów (9 matowych uchwytów i 7 gałek) w popularnej ostatnio w aranżacjach wnętrz czerni. Okucia charakteryzują się zaokrąglonymi kształtami oraz precyzyjnym wykonaniem. Oferowane są gałki różnej wielkości oraz uchwyty w kilku długościach.

Druga kolekcja to gratka dla fanów kontrastowych zestawień. Czerń okuć meblowych została połączona z białą porcelaną, tworząc bardzo elegancką całość. W kolekcji znajduje się 8 elementów (5 uchwytów i 3 gałki meblowe): niektóre w ozdobnym, a inne w minimalistycznym stylu. Propozycje DOMINO znakomicie nadają się do zastosowania w wielu rozwiązaniach meblarskich – zarówno do mebli pokojowych, jak i kuchennych o klasycznym i nowoczesnym charakterze. Uchwyty i gałki z obu kolekcji są oferowane w korzystnych cenach, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność okuć.

Funkcjonalne i wytrzymałe

DOMINO projektuje z myślą o komforcie użytkowników, dlatego gałki i uchwyty mają ergonomiczny kształt, pozwalający na bezproblemowe otwieranie mebli, do których zostają przymocowane. Montaż okuć przebiega szybko i sprawnie, więc można je łatwo dopasować do różnego typu umeblowania. Produkty cechuje odporność na obciążenia mechaniczne i na atak korozji. Każdy z nich jest objęty dwuletnią gwarancją.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA