REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Drzwi z odrobiną subtelności

  • Autor: Urszula Tatur
  • 26 lut 2017 12:16
Drzwi z odrobiną subtelności
Invado
Drzwi z odrobiną subtelności
Drzwi z odrobiną subtelności

Drzwi to niezaprzeczalny element dekoracyjny każdego wnętrza. Dowodem na to jest elegancka kolekcja drzwi Parma z modnymi, prostokątnymi przeszkleniami. Nowość 2017 od Invado.

REKLAMA

Nowa kolekcja Parma od Invado podkreśla subtelność oraz nietuzinkowy charakter każdego wnętrza. Dodatkowej elegancji dodają modne, prostokątne szyby Satinato przepuszczające światło. W ofercie Invado drzwi Parma występują z czterema i dwoma przeszkleniami lub jako skrzydła pełne. Szeroki jest też wachlarz kolorów, w jakich produkowana jest ta kolekcja. W sumie do wyboru są 23 barwy - od dędu i orzecha, po antracyt, buk, heban i biały.

Parma od Invado to drzwi płaskie. Ich rama wykonana jest z płyty MDF, a wypełnienie stabilizacyjne stanowi "plaster miodu" lub opcjonalnie płyta wiórowa-otworowa. Krawędzie boczne i krawędź górna są okleinowana, a ramka przyszybowa wykonana jest w kolorze skrzydła. Przy czym drzwi te występują w okleinie o usłojeniu wertykalnym i horyzontalnym. Skrzydła pojedyncze dostępne są w szerokościach od „60” do „110”, z kolei podwójne od "120" do "200".

Cena: od 279 zł netto
Producent: Invado
www.invado.pl
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA