REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Drzwi sosnowe – naturalna świeżość w Twoim domu

  • Autor: Urszula Tatur
  • 15 gru 2016 07:56
Drzwi sosnowe – naturalna świeżość w Twoim domu
Radex
Drzwi sosnowe – naturalna świeżość w Twoim domu
Drzwi sosnowe – naturalna świeżość w Twoim domu
Drzwi sosnowe – naturalna świeżość w Twoim domu
Drzwi sosnowe – naturalna świeżość w Twoim domu
Drzwi sosnowe – naturalna świeżość w Twoim domu
Drzwi sosnowe – naturalna świeżość w Twoim domu

Naturalne aranżacje wnętrz tworzą niepowtarzalną atmosferę, sprzyjają relaksowi i spotkaniom towarzyskim. W otoczeniu drewnianych mebli i dodatków dekoracyjnych czujemy się doskonale, zwłaszcza jeśli przez większą część dnia przebywamy w surowo prezentującym się biurze wśród sprzętów z tworzyw sztucznych i metalu.

REKLAMA

Dlatego doceniamy wyjątkowe ciepło, jakim obdarzają nas kolekcje mebli, podłoga bądź poszczególne elementy wyposażenia wykonane z drewna. Znakomitym dopełnieniem tak urządzonego wnętrza są eleganckie drzwi sosnowe.
Znajdź swoje drzwi
Wybór drzwi wewnętrznych jest najczęściej decyzją na lata. Przeglądając ofertę rynkową, zwracamy uwagę na to by model pasował do wystroju poszczególnych pomieszczeń. Jeśli urządzamy nowe mieszkanie wówczas najlepiej zaopatrzyć się w komplet drzwi należących do tej samej linii wzorniczej. Czego zatem oczekujemy od drzwi wewnętrznych? Na pewno powinny być funkcjonalne i trwałe, a także, a może przede wszystkim, stanowić świetne uzupełnienie aranżacji, będąc równocześnie wizytówką i ozdobą wnętrza.
Salon, jadalnia, pokój dziecinny, w których znajdują się meble i inne części wyposażenia wykonane z naturalnych materiałów będą idealnym miejscem dla drzwi sosnowych. Drewno sosnowe prezentuje się niezwykle estetycznie, jego ładna barwa w połączeniu z interesującym wzorem stanowi piękną kompozycję. Kolekcje zawierają modele w różnych rozmiarach i bogatej gamie kolorów, oszklone, optycznie powiększające przestrzeń oraz pełne, zrobione z drewna pozbawionego lub posiadającego sęki, które podkreślają jego naturalny charakter. Wśród sosnowych kolekcji na szczególną uwagę zasługują drzwi marki RADEX. Szeroki wybór modeli, unikalne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania czynią z nich produkt o reprezentacyjnym designie i doskonałych parametrach użytkowych.
RADEX – drzwi z klasą
Sosna jest materiałem w pełni ekologicznym, a używana do produkcji drzwi RADEX pochodzi tylko z terenów Polski, co na pewno docenią zwolennicy produktów eko i wyrobów powstających na bazie surowców krajowych. Do jej głównych zalet należy trwałość, możliwość lakierowania i malowania, łatwość w obróbce, a także ładny naturalny wygląd, który wprowadza świeżość i lekkość do wnętrza. Z drewna sosnowego powstają niepowtarzalne wzory dostosowane do indywidualnych gustów. Dodatkowo poszczególnym modelom producent nadaje wskazaną przez klienta kolorystykę i wymiar. Do różnych stylów aranżacji dobierzemy drzwi w odpowiednim wybarwieniu – naturalnym lub też bardziej wyrazistym takim jak na przykład palisander, wenge, orzech ciemny czy teak.
Jeśli zdecydujemy się na model z sękami możemy otrzymać go wraz z ościeżnicami w wersji olejowanej lub postarzanej. W ofercie firmy dostępny jest również kompletny asortyment uzupełniający, a więc między innymi listwy, ościeżnice i zamki. Drzwi RADEX są nie tylko eleganckie i funkcjonalne, ale też bezpieczne – posiadają wszelkie wymagane certyfikaty do użytku domowego i publicznego. Skrzydła standardowo wyposażone są w wysokiej klasy zamki i zawiasy, pasujące zarówno do ościeżnic metalowych jak i drewnianych, wykonanych zgodnie z obowiązującą normą budowlaną.

REKLAMARekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA