REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Co kryją szuflady? Przegląd akcesoriów do szuflad

  • Autor: Urszula Tatur
  • 27 paź 2016 20:28
Co kryją szuflady? Przegląd akcesoriów do szuflad
GTV
Co kryją szuflady? Przegląd akcesoriów do szuflad
Co kryją szuflady? Przegląd akcesoriów do szuflad
Co kryją szuflady? Przegląd akcesoriów do szuflad
Co kryją szuflady? Przegląd akcesoriów do szuflad
Co kryją szuflady? Przegląd akcesoriów do szuflad
Co kryją szuflady? Przegląd akcesoriów do szuflad

Nawet w najstaranniej rozplanowanej kuchni chaos może opanować szuflady. Kilka nieuważnie wrzuconych akcesoriów wystarczy, by zamienić pojemne i funkcjonalne miejsca do przechowywania w niepraktyczną rupieciarnię. Szkoda czasu i nerwów na szukanie potrzebnych w danej chwili rzeczy – w utrzymaniu idealnego porządku pomóc mogą użyteczne akcesoria do szuflad.

REKLAMA

Estetyczny porządek

Sztućce i przybory kuchenne najtrudniej utrzymać w porządku. Niezależnie od naszych wysiłków, w szufladzie, w której je przechowujemy, szybko tworzy się bałagan. Na szczęście producenci dysponują szeroką gamą wkładów na sztućce i akcesoria. Jednak, jeśli poza funkcjonalnością wymagamy od nich niebanalnego designu, warto sięgnąć po WOOD'IN'SET.

– Bukowe, lakierowane drewno wykorzystane do produkcji organizerów do szuflad linii WOOD'IN'SET jest estetyczną alternatywą dla plastikowych i metalowych pojemników. Drewno to naturalny materiał najwyższej jakości, a przyjemny dla oka design oraz funkcjonalna segregacja akcesoriów kuchennych pozwala na uzyskanie nie tylko porządku, ale i pełnej harmonii we wnętrzu – przekonuje Joanna Repko z firmy GTV.

Dzięki wkładom WOOD'IN'SET nie będziemy mieli problemu z odnalezieniem swoich ulubionych przypraw, właściwego noża, otwieracza czy innych przyborów kuchennych – w skład linii wchodzą bowiem specjalne bloki do przechowywania noży czy ziół. Doskonałym rozwiązaniem jest również odrębny dodatek do przechowywania folii spożywczej lub aluminiowej z ząbkowanym brzegiem ułatwiającym jej oddzielanie. Różny układ przegródek tworzących wkład, różnorodność ich wymiarów i kompatybilność bloków pozwoli stworzyć zestaw dostosowany do naszych potrzeb i oczekiwań.

Wszystko w porządku

Od nowoczesnej szuflady wymagamy przede wszystkim pojemności – w końcu coraz częściej zastępuje ona odsłonięte półki czy wąskie i wysokie regały. Jednak powiększaniu i wykorzystywaniu przestrzeni do przechowywania musi towarzyszyć szeroki wachlarz udogodnień. Antypoślizgowa mata do szuflad to dopiero początek.

- Aby zapobiec przesuwaniu się przechowywanych słoików, pojemników i opakowań warto zainwestować w akcesoria porządkujące wnętrze szuflady. Z pomocą estetycznych relingów i listw poprzecznych można podzielić przestrzeń użytkową. Optymalne wydzielenie poszczególnych stref przechowywania w szufladzie pozwala nie tylko na lepszą organizację, ale również wspomaga utrzymanie idealnego porządku w jej wnętrzu – przekonuje Joanna Repko.

Dodatkowo ograniczenie przesuwania się produktów, zwłaszcza w szklanych opakowaniach, chroni je przed stłuczeniem. Poprawnie zamontowane relingi i listwy zapewniają stabilne położenie poszczególnych przedmiotów. A jeśli potrzebujemy przestrzeni dla kolejnych zapasów – z pomocą przyjdzie nam możliwość regulowania wielkości poszczególnych przegródek.

Żadna kuchnia nie lubi chaosu, zatem optymalny układ szafek i szuflad to połowa sukcesu. Nie chodzi tylko o maksymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania, ale takie ułożenie zapasów czy akcesoriów, by miały swoje stałe miejsce i łatwo było je odnaleźć - zawsze, kiedy są potrzebne.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA