REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Baterie kuchenne inspirowane strumieniem wody

  • Autor: Urszula Tatur
  • 26 lut 2018 10:11
Baterie kuchenne inspirowane strumieniem wody
KWC Era
Baterie kuchenne inspirowane strumieniem wody
Baterie kuchenne inspirowane strumieniem wody
Baterie kuchenne inspirowane strumieniem wody

Nowa era kuchennego wzornictwa zaczyna się tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy, a zgodność z naturą jest oczywistym atrybutem. Linia KWC ERA to trzy różne formy baterii kuchennej ze stałą wylewką, których prosta forma i idealnie wyważone proporcje dają wrażenie harmonii i symetrii.

REKLAMA

Charakterystyczny profil stalowej wylewki imitujący strumień wody w dwóch eliptycznych wzorach baterii zachwyca wąską średnicą i ascetyczną formą. Takie oczywiste odwzorowanie natury i kształtu strumienia wody daje wrażenie lekkości.

Miłośnikom symetrii i idealnych proporcji spodoba się natomiast trzeci wariant baterii KWC ERA, gdzie geometryczny profilu stalowej wylewki wyznacza ramy i zakres pracy w kuchennej strefie wody. Tak zwyczajna i prosta forma baterii jest doskonałym dopełnieniem dla stalowych zlewozmywaków z kolekcji o tej samej nazwie.

Wzornictwo wszystkich trzech modeli baterii KWC ERA zostało dopracowane w najdrobniejszych detalach, a najmniejsza na rynku średnica wylewki – tylko 18 mm, świetnie komponuje się ze smukłymi kształtami. Stała wylewka każdej baterii Era obraca się w promieniu od 150⁰ do 360⁰, a za jakość strumienia wody i jego precyzyjną regulację odpowiada innowacyjny perlator Neoperl. Specjalnie szczotkowana stal szlachetna wykorzystana w projektach wszystkich modeli baterii KWC zapewnia wysoki standard higieniczny, doskonały i niezmienny wygląd przez lata oraz świetne dopasowanie zarówno do zlewozmywaków stalowych, jak i ceramicznych oraz granitowych.
Zlewozmywak i bateria kuchenna to od zawsze nierozłączny zestaw, a w przypadku linii KWC ERA ten duet ma niezwykle piękną, prostą i funkcjonalną formę, inspirowaną naturalną energią strumienia wody.

Bateria ERA jest najnowszym modelem w ofercie szwajcarskiej marki KWC, której produkty sprzedawane są w 50 krajach świata. Projektanci KWC uważają, że dobre wzornictwo zmienia doskonałość w perfekcję, a dążenie do niej jest częścią ich codziennej pracy. Marka KWC, która od 2013 roku należy do koncernu Franke, nie tylko w Szwajcarii jest synonimem najwyższej staranności
w projektowaniu i produkcji baterii kuchennych, a model ERA jest tego najlepszym urzeczywistnieniem.




Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA