REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Porcelanowe kolekcje zamieszkają w stolicy

  • Autor: Urszula Tatur
  • 28 wrz 2016 14:00
Porcelanowe kolekcje zamieszkają w stolicy
PFP Ćmielów i Chodzież
Porcelanowe kolekcje zamieszkają w stolicy
Porcelanowe kolekcje zamieszkają w stolicy
Porcelanowe kolekcje zamieszkają w stolicy

Już niebawem, bo 29 września w Galerii Mokotów zostanie otwarty pierwszy, warszawski salon sprzedaży Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież.

REKLAMA

W firmowym butiku nabędziemy nie tylko najnowsze kolekcje serwisów obiadowo – kawowych i porcelanowej galanterii, ale również tradycyjne wzory, które niezmiennie dodają wyjątkowości spotkaniom w gronie rodziny i znajomych. Wszystkie produkty marki stanowią synonim doskonałej jakości i kunsztu ręcznego wykonania.
Polska manufaktura doceniając i kontynuując bogatą ponad dwuwiekową tradycję, stale się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe wzory, fasony i dekoracje. Wszystkie kolekcje są tworzone ręcznie z pasją, doświadczeniem oraz dbałością o detal. Od dekad wyroby wytwórni są doceniane przez klientów nie tylko w kraju, ale również w najdalszych zakątkach globu.
Sklep inny niż wszystkie
Warszawski salon sprzedaży będzie szczególnym miejscem, w którym to klient, a nie asortyment, będzie stanowił centrum. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że zastawa stołowa ma szczególne znaczenie w życiu każdej rodzinny. Porcelanowe kolekcje są wyznacznikiem dobrego smaku, a także elementem, który ma moc nadania wyjątkowości spotkaniom w gronie najbliższych. Firmowe butiki z porcelaną to właściwe miejsce dla stojących przed dylematem zakupu idealnego zestawu. Dokładamy wszelkich starań, aby w przyjemniej atmosferze pomóc w doborze wzoru, detalu, kształtu, który w pełni spełni oczekiwania naszego klienta oraz idealnie uzupełni jego domowe zacisze – mówi Inga Kamińska, Prezes PFP Ćmielów i Chodzież S.A.. – Wizyta w butiku to z doskonała okazja, aby przyjrzeć się kolekcjom z innej perspektywy. W spokoju, siedząc w wygodnym fotelu, poczujemy się jak w domu. Takie warunki pozwalają dostrzec w porcelanowych filiżankach nowy powab, wzory i zdobienia stają się jeszcze wyrazistsze. Dzięki temu zakupiona porcelana, będzie uzupełnieniem naszych klientów – kontynuuje Inga Kamińska.
Sekretem wyjątkowości obsługi w salonie sprzedaży jest zrozumienie przyzwyczajeń oraz potrzeb konsumentów. Obok konsultacji ze specjalistą do dyspozycji oddany jest również interaktywny stół multimedialny. To rozwiązanie nie tylko dla zwolenników nowoczesnych technologii, ale także osób, które we własnym zakresie chcą zapoznać się z propozycjami manufaktury, a następnie obejrzeć je z bliska. Za jego pomocą skomponujemy swoją wymarzoną kolekcję, ale też zobaczymy cały przekrój asortymentu marki, zamówimy poszczególne elementy, czy zlecimy wykonanie filiżanki z dedykowanym monogramem.
Dedykowana kolekcja
Wszystkie osoby, które odwiedzą warszawski salon, będą mogły zapoznać się nie tylko ze stałą ofertą marek Ćmielów, Chodzież i Ćmielów Design Studio, ale również z dedykowanymi, limitowanymi seriami i reedycjami wyjątkowych fasonów. Przykładem jest kolekcja z lat 60 XX wieku – „Prometeusz”– wzór Pani Danuty Duszniak – artystki i projektantki, która całe swoje życie poświęciła tworzeniu polskiej sztuki użytkowej.
Skomponowanie indywidualnych kolekcji, zakup kolekcji historycznych czy nowoczesnych designerskich zestawów, nabycie wykonywanych na zamówienie porcelanowych filiżanek z dedykowanym monogramem – to nie wszystkie możliwości proponowane przez salon. Oprócz tego w butiku zobaczymy piękne, ponadczasowe figurki, które idealnie uzupełnią każde wnętrze.
Salon będzie mieścił się na pierwszym piętrze Galerii Mokotów.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA