REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy zmiękczacz wody

  • Autor: Urszula Tatur
  • 30 wrz 2016 08:29
Nowy zmiękczacz wody
Hydra Mono

W ofercie firmy UST-M pojawiła się kolejna nowość: zmiękczacz wody Hydra Mono. To oszczędny, nowoczesny i przede wszystkim skuteczny sposób rozwiązania problemu twardej wody raz na zawsze.

REKLAMA

Płynny kłopot
Twarda woda to problem, który dotyka wielu Polaków. Wytrącający się z niej osad, widoczny np. na szklance, jest nie tylko nieestetyczny, ale może też powodować poważne awarie pralek czy zmywarek. Niestety, źródłem kamienia jest sama woda, a dokładniej zawarte w niej jony wapnia i magnezu pochodzące z miejsc, z których jest wydobywana. To właśnie ich zawartość wyznacza stopień jej twardości i związanych z tym problemów. Wymaga ona też użycia większej ilości detergentów do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Jak więc najlepiej poradzić sobie z twardą wodą? Odpowiedź jest prosta: instalując profesjonalny zmiękczacz wody. Taki jak Hydra Mono od firmy UST-M.
Wydajna, nowoczesna i oszczędna
Wyprodukowany w Polsce przez firmę UST-M zmiękczacz Hydra Mono to innowacyjne rozwiązanie na rynku. Wykorzystuje w pracy specjalną, nowoczesną żywicę monosferyczną o zwiększonej pojemności. Gwarantuje to większą wydajność urządzenia – nawet aż o 20%. Dodatkowo charakteryzuje się ona większą odpornością na jony żelaza i manganu. Sama obsługa Hydra Mono jest wyjątkowo prosta i intuicyjna dzięki polskiemu menu.
Zmiękczacz jest bardzo oszczędny i tani w eksploatacji. Wyróżnia się niskim zużyciem soli (4,5 kg na jeden cykl regeneracji) i wody (160 l na cykl). Łatwość obsługi urządzenia gwarantuje też całkowicie automatyczna głowica czasowo-objętościowa oraz specjalny by-pass ułatwiający jego montaż i demontaż. Zmiękczacz montuje się na przyłączu zimnej wody i z dostępem do źródła prądu. Za wyborem urządzenia przemawiają dodatkowo jego atrakcyjny wygląd i kompaktowość – pojemność butli na poziomie 30 litrów zapewnia wysoki komfort użytkowania. W efekcie otrzymujemy produkt o wydłużonej żywotności oraz gwarantujący miękką wodę najwyższej jakości. To idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, lokali gastronomicznych czy pensjonatów.


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA