REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy numer Świata Łazienek i Kuchni już w sprzedaży

  • Autor: Urszula Tatur
  • 13 wrz 2016 14:00
Nowy numer Świata Łazienek i Kuchni już w sprzedaży
Fot. Świat Łazienek i Kuchni

Nowy numer już w sprzedaży.

REKLAMA

W najnowszym wydaniu magazynu Świat Łazienek i Kuchni (5-2016) podpowiadamy jak, zgodnie z aktualnymi trendami, urządzić stylową kuchnię i łazienkę. Dr Karolina Janczy odkrywa przed nami tajniki stylu vintage oraz radzi, jak wprowadzić go do przestrzeni kuchennej, zaś arch. Anna Koszela podpowiada jak zaaranżować łazienkę w stylu loft. Do porad ekspertów dołączamy garść inspiracji: pomysły na meble, dodatki oraz wyposażenie.

Numer ten dedykowany jest także rodzinom z dziećmi, którzy remontują bądź urządzają swoje własne M. Podpowiadamy jakie rozwiązania sprawdzą się kuchni oraz pokazujemy, jak urządzić strefę gotowania mając do dyspozycji określony budżet. Ponieważ w domu z dziećmi najważniejsze jest bezpieczeństwo i higiena, przygotowaliśmy dla czytelników przegląd baterii z termostatem oraz bezrantowych sedesów.

Jak zawsze prezentujemy również najlepsze projekty kuchni i łazienek rodzimych architektów wnętrz, pomysły na wspólne spędzanie długich jesiennych wieczory oraz inspirujące trendy utrzymane w ciepłych kolorach tej właśnie pory roku.
Najnowsze wydanie dostępne w salonach prasowych lub TUTAJ
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA