REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa marka środków czyszczących

  • Autor: Urszula Tatur
  • 29 lip 2016 08:29
Nowa marka środków czyszczących
Fot. Dragon Poland.

Na początku lata firma Dragon Poland uzupełniła swoje portfolio o nową markę chemii gospodarczej – Clinneo. W jej asortymencie znajduje się 16 środków czyszczących, m.in. do kabin prysznicowych, fug czy do odtłuszczania zabrudzonych powierzchni.

REKLAMA

Produkty marki Clinneo zostały oparte na specjalnej, sprawdzonej formule. Skutecznie usuwają m.in. brud, tłuszcz, kamień czy rdzę nie rysując przy tym czyszczonej powierzchni. Producent, Dragon Poland, sprofilował poszczególne produkty ze względu na:
• rodzaj zanieczyszczenia – Kamień i rdza, Odtłuszczacz
• rodzaj powierzchni – Ceramika i gres, Granit, Inox i stal
• miejsce zabrudzenia – Grill, Kabiny prysznicowe, Lodówki, Płyn do mycia naczyń, Armatura łazienkowa, Fugi, Parkiet i panele, Szyby kominkowe, Szyby i lustra, WC oraz Łazienka
Dzięki takiemu podziałowi, użytkownik ma możliwość w prosty sposób dopasować rodzaj środka czyszczącego do swoich potrzeb. Produkty oferowane są w wygodnym opakowaniu z atomizerem, który sprawia, że preparat nie spływa po pionowych powierzchniach, ułatwiając w ten sposób użytkowanie. Orientacyjna cena produktów to ok. 10 - 15 zł.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA