REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nie tylko do kuchni - wiele zastosowań blatów

  • Autor: Urszula Tatur
  • 24 paź 2016 18:26
Nie tylko do kuchni - wiele zastosowań blatów
Pfleiderer
Nie tylko do kuchni - wiele zastosowań blatów
Nie tylko do kuchni - wiele zastosowań blatów
Nie tylko do kuchni - wiele zastosowań blatów
Nie tylko do kuchni - wiele zastosowań blatów
Nie tylko do kuchni - wiele zastosowań blatów

Domowa kuchnia nie jest jedynym miejscem, w którym blaty Pfleiderer znajdują zastosowanie. Produkt ten, dzięki swej wytrzymałości i szerokiej ofercie wzorów i wybarwień - doskonale sprawdza się między innymi w hotelach, sklepach, biurach, lokalach gastronomicznych i placówkach medycznych. Co ciekawe - nie zawsze jako tradycyjny blat roboczy.

REKLAMA

Kuchenny blat roboczy musi wiele znieść. To na nim siekamy, kroimy, mieszamy, stawiamy gorące naczynia i ustawiamy najróżniejsze produkty. Wielokrotnie w ciągu dnia oblewamy go, brudzimy i czyścimy silnymi środkami chemicznymi... Równie ekstremalnym obciążeniom blaty Pfleiderer poddawane są nie tylko w kuchniach. Wbrew pozorom, produkt ten znajduje zastosowanie - i świetnie się sprawdza - w obiektach o bardzo zróżnicowanym przeznaczeniu.

Gastronomia i sklepy
W galeriach handlowych blaty Pfleiderer stosowane są przede wszystkim jako zabudowy wysp i lad sprzedażowych. W odróżnieniu od płyt laminowanych, nawet długotrwałe
i intensywne użytkowanie blatów nie grozi ich uszkodzeniem i starciem powierzchni. Dzięki warstwie ochronnej w postaci laminatu, blaty Pfleiderer są wyjątkowo odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne, których nie sposób uniknąć w sklepach odwiedzanych każdego dnia przez wiele osób.
Blaty doskonale sprawdzają się też w lokalach gastronomicznych - pubach, kawiarniach i restauracjach. W tych miejscach mogą wystąpić w funkcji lad barowych, stolików kawowych, a nawet stołów. Jest to możliwe dzięki obecności w ofercie Pfleiderer blatów o szerokości 120 cm, które dostępne są w trzech wariantach: z zaobleniem jedno lub dwustronnym albo bez zaobleń. By stół był gotowy, wystarczy wybrany arkusz przyciąć do pożądanej długości i dokręcić nóżki.
Placówki medyczne

W ofercie Pfleiderer występuje specjalna linia blatów z kolekcji Unico z unikalną powłoką MicroPlus. Pozwala ona na wykorzystanie ich w miejscach o zaostrzonych wymaganiach sanitarnych (na przykład w placówkach medycznych). MicroPlus zawiera bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego substancje czynne wtopione w powierzchnię (jony srebra), które stanowią stałą i niezawodną ochronę przed drobnoustrojami. Jak dowodzą badania, powłoka ta w porównaniu z innymi materiałami, ma ponad tysiąckrotnie wyższą skuteczność antybakteryjną. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest sterylność, antystatyczność i łatwość utrzymania czystości - w aptekach, laboratoriach, a także gabinetach lekarskich i szpitalach - blaty Pfleiderer sprawdzą się doskonale.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA