REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak montować taśmy LED w kuchni?

  • Autor: Urszula Tatur
  • 25 maj 2016 20:03
Jak montować taśmy LED w kuchni?
Projekt Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz.
Jak montować taśmy LED w kuchni?
Jak montować taśmy LED w kuchni?

Oświetlenie LED cieszy się niegasnącą popularnością. Zobaczcie jak montować taśmy LED w kuchni.

REKLAMA

Oświetlenie LED cieszy się wśród klientów niegasnącą popularnością. Powodów stojących za takim wyborem jest wiele, a za najważniejsze należy uznać zarówno jego funkcjonalność i wydajność, walory estetyczne oraz, dzięki dobrze dobranym profilom, możliwość łatwego montażu niemal w każdym wybranym miejscu. Idąc krok dalej, GTV wprowadza do oferty profile GLAX z regulowanym kątem świecenia, nadając domowym aranżacjom zupełnie nowego wymiaru.

W służbie funkcjonalności

Profile aluminiowe GLAX dedykowane są taśmom LED o maksymalnej szerokości 10 mm. Idealnie sprawdzą się zarówno w instalacji podszafkowej, gdzie doprowadzenie tradycyjnych, konwencjonalnych źródeł światła może przysporzyć profesjonaliście wielu problemów, jak i w przypadku oświetlenia mebli, witryn, półek, których ekspozycja wpływa na ogólny odbiór całej aranżacji.

Tym, co wyróżnia nowy profil GLAX jest możliwość regulacji kąta świecenia nawet do 44 °, co w efekcie rzuca nowe światło na zastosowanie taśm LED. Dzięki możliwości obrotu dolnego profilu, rozwiązanie znajdzie szczególne zastosowanie w przypadku doświetlenia kuchennego blatu, przy którym prace wymagają precyzji i uwagi, a także wyeksponowaniu zacienionych miejsc w zagłębieniach półek, zwłaszcza w przypadku eksponowanej biblioteczki.

Glax to również synonim łatwości montażu, do którego w prosty i szybki sposób zamocujemy samoprzylepne taśmy LED. Profil wykonany z aluminium, pokryty powłoką anodową składa się z dwóch części – profilu zewnętrznego (PA-GLAXREG1-AL) i wewnętrznego (PA-GLAXREG2-AL.) Długość profilu wynosi 2m.

… i designu

Dyskretne i oszczędne oświetlenie LED, wkomponowane w przeszklone fronty witryn, półek, szaf, a także umiejscowione nad blatami kuchennymi dodaje meblom nowoczesnego charakteru. Pozwala na wyeksponowanie wybranych obszarów aranżacyjnych, służy do doświetlenia trudno dostępnych, zacienionych przez systemy szafek miejsc czy głębokich wnęk. Dodatkowo, wybór profilu w wariancie wpuszczanym gwarantuje maksymalną ekspozycję świateł LED, sprawiając, że zamontowany profil staje się niemal niewidoczny.

Do każdego profilu aluminiowego GLAX, producent oferuje kompatybilną osłonkę w kolorze mlecznym lub transparentnym, która pozwala urozmaicić efekt otrzymanego światła oraz zabezpieczyć taśmę przed zabrudzeniami.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA