REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Idealny prezent na Dzień Matki

  • Autor: Urszula Tatur
  • 25 maj 2016 07:49
Idealny prezent na Dzień Matki
Fot. Philips.
Idealny prezent na Dzień Matki

Dzień Matki już jutro. Jesteś przygotowany? Jeśli jeszcze szukasz idealnego prezentu, mamy coś, co naprawdę ucieszy Twoją mamę.

REKLAMA

26 maja to wyjątkowe święto, kiedy masz okazję pokazać swojej mamie, jak bardzo ją doceniasz. Zwykle to nie prezenty są najważniejsze, ale ciepły gest, telefon, a najlepiej odwiedziny. Z pewnością jednak upominek będzie miłym dodatkiem, który ucieszy każdą mamę. Na co się zdecydować? Warto wybrać coś, co przypadnie mamie do gustu, ale niekoniecznie będzie na liście jej pierwszych potrzeb. Może w tym roku zrobić mamie niespodziankę i kupić jej coś szczególnego i naprawdę innowacyjnego?

Chcąc zadbać o zdrowie Twojej mamy, zamiast wybierać się do apteki po zestawy suplementów, podaruj jej możliwość picia witamin w soku lub koktajlu. Zdecyduj się np. na blender kielichowy z technologią ProBlend, czyli kilkuramiennymi ostrzami zapewniającymi wyjątkowo skuteczne miksowanie i dokładniejsze rozdrobnienie. Dzięki temu blender doskonale nadaje się do wszelkich owoców, warzyw, nasion, orzechów, mleka, jogurtów a nawet lodu. Dodatkowo do przygotowania koktajlu znakomicie sprawdzi się dostępny w modelu HR2195 specjalny przycisk do koktajli. Jedno naciśnięcie i zdrowy koktajl dla Twojej mamy gotowy.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA