REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

High fashion w kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 10 paź 2016 10:23
High fashion w kuchni
Sphera

Forma wynika z funkcji, funkcja podąża za nienaganna formą. Poszukiwanie najwyższej jakości to jedyne słuszne natchnienie. W tej materii kompromisowe rozwiązania nie wchodzą w grę. Mozolny proces tworzenia w naturalny sposób eliminuje wszystko, co budzi nawet najmniejsze wątpliwości.

REKLAMA

Doskonałość tkwi w perfekcyjnym dopasowaniu się do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wiedząc to marka Velge stworzyła urządzenia, dla których inspiracją stały się norweskie szlaki i krajobrazy. Nowoczesny design najwyższej klasy połączony z funkcjonalnością i technologią spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Okap VCCH 6506.1 B to nowoczesna forma łącząca elegancje szkła i surowość stali nierdzewnej. Odkryj wyjątkowość cichej i wydajnej pracy naszych urządzeń, których wnętrze w estetyczny sposób ukryliśmy w minimalistycznej obudowie.

Dzięki wygłuszeniu sprzętu, za pomocą paneli dźwiękochłonnych poziom hałasu podczas jego pracy jest minimalny. Liczne funkcje i programy pozwolą oczyścić powietrze w naszych domach, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy, cząsteczki tłuszczu i opary.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA