REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

DAJAR Home&Garden – najlepsze sklepy wyposażenia wnętrz w Polsce

  • Autor: Urszula Tatur
  • 30 wrz 2016 08:29
DAJAR Home&Garden – najlepsze sklepy wyposażenia wnętrz w Polsce
Dajar

Sieć sklepów DAJAR Home&Garden, oferujących produkty wyposażenia domu i ogrodu, zajęła pierwsze miejsce w polskiej edycji prestiżowego konkursu Global Innovation Awards na najlepszy sklep wyposażenia wnętrz 2016/2017. Global Innovation Awards (gia) wyłania najciekawsze koncepcje sklepów wnętrzarskich z całego świata. Organizatorem konkursu, prowadzonego w ponad 30 krajach, jest międzynarodowe stowarzyszenie branży wyposażenia wnętrz International Housewares Association.

REKLAMA

DAJAR Home&Garden to obecnie sieć posiadająca 14 sklepów, 13 w Polsce i 1 na Słowacji. Pierwszy z nich otwarto w 2008 roku. W przyszłym roku planowany jest dalszy dynamiczny rozwój sieci i otwarcie kolejnych 4 sklepów. Architektura wnętrza salonów DAJAR Home&Garden odwzorowuje podział na przestrzenie domu: kuchnię, jadalnię, salon, pokój dziecka i ogród. Całość prezentuje przemyślany projekt, adekwatny do stylu i wizerunku marki, staranne wykończenie wnętrz, funkcjonalne wyposażenie oraz zapewnia doskonałą prezentację oferowanych produktów. – Naszych Klientów zapraszamy po prostu do domu DAJAR Home&Garden, w którym zapewniamy inspiracje, podsuwamy przepyszne kulinarne przepisy, zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w produkcji naczyń kuchennych, a co najważniejsze - zapewniamy dobrą zabawę. – wyjaśnia Anna Kudzia, Dyrektor Sieci Detalicznej DAJAR Home&Garden. W głównym punkcie animacyjnym sklepu, przy kulinarnej wyspie odbywają się eventy kulinarne, animacje, wspólne gotowanie, degustacje, spotkania, gry, zabawy, konkursy, sesje zdjęciowe i filmowe oraz testy produktów. – Zależy nam, aby Klienci już na etapie wyboru wyposażenia mieli całkowitą pewność co do dobrze dokonanego zakupu – dodaje Anna Kudzia.

Wyjątkowym miejscem w sklepach DAJAR Home&Garden jest strefa „Świat Dziecka”, która wyróżnia sieć na tle kategorii. Najmłodsi spotykają tutaj popularnych bohaterów bajek Disneya, zarówno tych znanych jeszcze ich rodzicom, jak i tych najnowszych wprost z kinowych ekranów.

Sieć DAJAR Home&Garden oferuje różnorodną ofertę markowych produktów z całego świata, prezentując je w inspirujących aranżacjach. Duży nacisk położono na bogatą ekspozycję klasycznych i specjalistycznych artykułów kuchennych. W wybranych salonach prezentowane są również sezonowe kolekcje dekoracji i tekstyliów, jak poduszki, siedziska i obrusy.

DAJAR Home&Garden to sieć 14 sklepów należąca do polskiej spółki DAJAR, lidera dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa w Europie Środkowo-Wschodniej, obecnej na rynku od 1989 roku. Szeroka oferta produktów jest regularnie rozbudowywana w oparciu o współpracę z największymi na świecie producentami, m.in. Luminarc, Disney, Arcuisine, oraz dzięki bogatemu portfolio marek własnych takich, jak AMBITION, Patio i wiele innych.


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA